Biz Kimiz?

İnfigo İnşaat; mühendislik, tasarım ve uygulama konularında modern, yenilikçi, kolay uygulanabilir, güvenilir ve uzun ömürlü çözümler sunmak amacıyla Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu Oytun Yeniçeri ve Tahir Gökçe Şengün tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Öğrenim ve profesyonel çalışma yaşamında kazanılmış olan tüm teknik bilgiler ışığında, gerek proje, gerekse müşteri bazında detay çözümleri, süreç yönetimi, teknik danışmanlık ve uygulama teknikleri hakkında farklı çalışma sistemleri geliştirmektedir.
 
Sektör tarafından kabul görmüş klasik uygulamaların yanı sıra, hayatı kolaylaştıran yenilikleri de uygulamaktan ve gerektiği zamanlarda da varolan projelere adapte etmekten hiçbir zaman çekinmeyen firmamız, sektöre yeni tasarımları, malzemeleri ve çözümleri sunmaktan gurur duymaktadır. Mevcut ve gelecek projelere katkıda bulunabilecek, fark yaratan, özelleştirilmiş çözümler sunmak ve bu çözümleri uygulamak amacıyla sektördeki yerini almıştır.
 
Düzenli gerçekleştirilen iç denetleme sistemi sayesinde, uygulama tekniklerinin proje bazlı adaptasyon süreçleri İnfigo İnşaat tarafından gerçekleştirilerek, müşteri konfor ve memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.
 
Müşterilerine ihale hazırlık sürecinden iş teslimine kadar her türlü desteği vermekten çekinmeyen İnfigo İnşaat, sahada yer alan başarılı teknik kadrosu sayesinde imalat takip sistemini geliştirerek, taleplere en kısa sürede cevap vermektedir.

  • Facebook
  • LinkedIn

Tel: 0212 227 21 85        Fax: 0212 227 21 86        Email: iletisim@infigoinsaat.com

Adres: Etiler Mah. Taşlıçay Sk. Tepecik Konağı Apt. No:5/2 34337 Beşiktaş İstanbul

© İNFİGO İNŞAAT 2020

TÜM HAKLARI SAKLIDIR